Kurumsal

Biz Kimiz ? 
 
Şirketimiz 1950 yılında Petrol Ofisi toptan akaryakıt satışı faaliyetine başlamıştır.  Karamehmet Petrol olarak geçmişten gelen tecrübemiz ve son teknoloji sistemlerimiz ile Akaryakıt istasyonu işletmeciliği alanında gelişimini devam ettirdik. Siz değerli müşterilerimize  daima en iyisini sunma hedefinde  çıktığımız yolda inovasyonel Uzman Satış Destek , Profesyonel Kadro , Toptan Akaryakıt Satışında inovasyonel olarak daima en iyi, en kaliteli hizmeti sunmayı kendine hedef olarak belirlemiştir. 
 
Karamehmet Petrol  olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmet ve ürünlerin sayısını her geçen gün arttırdık. Akaryakıt ve otogaz dışında Lastik satışı ve değişimi, Madeni ve motor yağı satışı ve değişimi, Akü satış ve değişimi, araç aksesuar satışı, araç bakımı ve uygulama , self servis araç yıkama merkezlerimizle sizlere hizmet vermektedir. 
 
Karamehmet Petrol  geçen zaman içerisinde gerek toptan akaryakıt satışlarımız gerekse istasyondan perakende satışlarımızla ve modern yatırımlarımızla sizlerin yanında olduk, olmaya devam edeceğiz. Kurulduğu yıllardaki gibi, hala ilk günkü heyecanımızdan ve hizmet anlayışımızdan hiç bir şey kaybetmeden, günümüz koşullarına ve gelişen teknolojiye uygun olarak, sizlerden aldığımız güçle yine siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.
 

About

Şirket Bilgileri

KARAMEHMET PETROL ÜRÜNLERİ İŞLETMESİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres: Mahmudiye mah. Ankara Caddesi No:2/6
16400  iNEGÖL / BURSA / TÜRKİYE
 
Tel: +90 224 715 58 28 
 
Gsm: +90 542 715 58 28 

 

Lastik - Akü Yol yardım için 7/24: 0541 715 58 28 i arayabilirsiniz.

7/24 Yol Yardım İletişim için : 05417155828

Şubelerimiz: 

Akaryakıt İstasyonu: Mahmudiye mah. Ankara Caddesi No:2/6
Araç Bakım: Osmanbey Caddesi Kaynak Sokak No:8 (Karamehmet Petrol Yanı)
Lastik Merkez: Osmanbey Caddesi Kaynak Sokak No:6 ( Karamehmet Petrol Yanı)
Şube 1: Ankara Caddesi No:12 (Hadim Market Yanı)
Şube 2: Organize Sanayi 1. Cadde Metal Sanayi Girişi Karşısı (Kaynakçılar Yapı Market Yanı)
 
Telefon: 0224 715 58 28
 
7/24 Yol Yardım İletişim için : 0541 715 58 28
 

24 saat açık lastikçi , 7/24 lastik yol yardım inegöl, akü inegöl, akü yol yardım inegöl, lastik yol yardım inegöl, 24 saat açık lastikçi inegöl, açık lastikçi inegöl, gece lastik inegöl, yol yardım, en yakın lastikçi, en yakın lastikçi inegöl, lastik inegöl

 
 
 
 
 
 
 

Misyon & Vizyon

Karamehmet Petrol Olarak Misyonumuz : 

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, kaliteli hizmet ve  ürünler sunmanın yanı sıra, geniş ürün yelpazesi ile toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştırabilen, toplumun etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır

Karamehmet Petrol Olarak Vizyonumuz: 

Firmamızın ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren ve iyileştiren, sektörünün öncülüğünü yapan,  güvenilir ve saygın firma olmak.